Prace remontowo-budowlane

Budowa domów, jak i bloków mieszkalnych to inwestycje, w które angażuje się Grupa AP7 Invest. Możemy od podstaw pomóc w realizacji Twojego celu - od uzyskania pozwolenia na budowę, po przeprowadzenie prac budowlanych i remontowych. Dzięki Nam nie musisz martwić się żadnymi formalnościami - we wszystkim pomożemy i wszystko za Ciebie załatwimy!

Z nami budowa domu przebiegnie bezproblemowo. Pomożemy wykonać również remonty, zrealizować projekt wykończenia wnętrz. Kompleksowe usługi to nasza specjalność.

OFEROWANE USŁUGI W ZAKRESIE PRAC BUDOWLANYCH I REMONTOWYCH

  • Pełne remonty,
  • Wykończenia wnętrz: tynkowanie, krycie dachu, malowanie, układanie płytek, etc.,
  • Instalacja wod-kan,
  • Elektryka,
  • Układ i optymalizacja przestrzeni,
  • Dekoracje wewnętrzna i zewnętrzna, etc.

Współpracujemy z firmami, wykonującymi remonty, wykończenia wnętrz oraz inne prace, które pomogą w doprowadzeniu Twojej nieruchomości do nowej świetności. Korzyści dla Ciebie są oczywiste:

  • Kompetencje i jakość dzięki wieloletniemu doświadczeniu Naszych partnerów,
  • Indywidualne planowanie i wykonanie,
  • Wykorzystanie innowacyjnych materiałów o wysokiej jakości.

Niezależnie od rodzaju oraz poziomu zaawansowania prac w ramach remontu budynku - izolacji ścian, izolacji podłóg, izolacji okien i przestrzeni dachowych, Nasi wykonawcy są w stanie dostarczyć rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb.

ZOBACZ, DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA NASZE USŁUGI

Współpracując z profesjonalistami z branży budowlanej oraz remontowej proponujemy naszym klientom usługi szyte na miarę potrzeb – od budowy domu od podstaw po remont i wykończenie wnętrz.

Zarówno wspomniana budowa domów, remonty, jak i wykończenia wnętrz – wszystkie te prace wykonywane są z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Naszym celem jest uzyskanie efektu zadowalającego klienta. Bazując na wytycznych dotyczących realizacji zlecenia, w przypadku powstania wątpliwości klient może liczyć na ekspercką poradę.

Nasza oferta jest elastyczna – pomagamy nie tylko przeprowadzić budowę czy remonty, ale zajmuje się także dopełnieniem formalności związanych z prowadzonymi pracami.

BUDOWA DOMÓW – REALIZACJA INWESTYCJI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Budowa domu to dla wielu osób niezwykle ważny moment w życiu. Zakup wybranej działki, projekt budowlany są dopiero pierwszym krokiem w drodze do realizacji inwestycji. Należy pamiętać o wielu formalnościach. Proces budowy jest dość skomplikowany oraz czasochłonny. Dostarczenie materiałów na czas, znalezienie ekipy budowlanej, kolejne etapy wykończenia domu – wszystkie te działania należy podejmować w odpowiednim momencie, aby na budowie nie było przestojów.

Dla nas oraz naszych parterów każda budowa domu to nowe wyzwanie, któremu stawiamy czoła. Dbamy o każdy szczegół realizowanej inwestycji, rozumiemy, że klienci chcą jak najszybciej zamieszkać w nowym domu.

Pomagamy zrealizować również większe przedsięwzięcia niż budowa domu np. budowa bloków mieszkalnych.

REMONTY I WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

W ramach świadczonych usług proponujemy naszym klientom remonty oraz wykończenia wnętrz wykonywane przez naszych współpracowników oraz partnerów. Opracuj przebieg inwestycji ze specjalistami z branży.

Chcesz wyremontować stary budynek, zwiększyć efektywność energetyczną poprzez termomodernizację, wprowadzić zmiany w istniejącym budynku/domu/mieszkaniu/lokalu etc.? Zastanawiasz się nad wykonaniem mniejszego remontu, odświeżeniem pomieszczeń? Grupa AP7 Kraków jest Twoim idealnym partnerem - bez względu na to, czy chcesz powiększyć okno, przesunąć ścianę, zbudować dodatkowe skrzydło domu, czy odnowić swoją fasadę, nasi partnerzy i współpracownicy wszystko dla Ciebie zaplanują, doradzą we wszystkich ważnych kwestiach i wykonają dla Ciebie remonty i wykończenia wnętrz. Nasi doświadczeni pracownicy i partnerzy są dostępni na każdym etapie prac.