Architektura wnętrz

Istnieje wiele powodów, dla których warto stworzyć projekt aranżacji wnętrz. Jednak cel jest zazwyczaj taki sam – robimy to po to, aby poprawić funkcjonowanie przestrzeni i uczynić ją bardziej atrakcyjną wizualnie. Bardzo często dom i mieszkanie aranżujemy sami. Czasami pod wpływem impulsu dobieramy do siebie przypadkowe elementy co w efekcie końcowym nie zawsze spełnia nasze oczekiwania.

Tworzenie przestrzeni, która jest wyjątkowa, zapierająca dech w piersiach i jednocześnie funkcjonalna, nie jest łatwym zadaniem. W ap7 nieruchomości - współpracując z jednymi z najlepszych architektów wnętrz w Polsce, staramy się spełnić oczekiwania naszych Klientów.

Zobacz, dlaczego warto zdecydować się na usługi profesjonalisty.

Architektura wnętrz – nasze usługi

  • wstępna konsultacja, bez zobowiązań dzięki której możesz nas poznać i pokazać, w jaki sposób możemy służyć Ci pomocą,
  • dostęp do setek próbek tkanin, farb, etc.,
  • pełne zarządzanie projektami od zamówienia próbek po zorganizowanie profesjonalnych, godnych zaufania dekoratorów,
  • przejrzyste, przystępne, elastyczne ceny,
  • kompletna usługa projektowa,
  • kosztorys z dokumentacją, uwzględniający wszystkie użyte produkty wyposażenia z podanymi ilościami oraz kosztami, rabatami i możliwym miejscem zakupu,
  • fotorealistyczne wizualizacje każdego z pomieszczeń.

Aranżacja wnętrz – indywidualne i niepowtarzalne projekty wnętrz

Projektowanie wnętrz pozwala efektywnie i w sposób przemyślany zaplanować przestrzeń. Architekt wnętrz przygotowując projekt optymalnie wykorzysta dostępne miejsce. Zadba również o funkcjonalność zastosowanych rozwiązań.

Jednym z najtrudniejszych zadań projektanta jest pogodzenie wymagań Klientów z zastosowanymi rozwiązaniami, aby aranżacja wnętrz spełniła oczekiwania.

Podkreślamy, że nasza oferta – projektowanie wnętrz, obejmuje nie tylko przygotowanie projektu, ale również inne, ważne z punktu widzenia dokumenty – kosztorys oraz wizualizacje.

Zainwestuj w komfort życia

Dom, mieszkanie czy biuro to miejsca, w których spędzamy naprawdę wiele czasu. Warto więc zadbać o podniesienie komfortu życia, do którego niezaprzeczalnie przyczyni się aranżacja wnętrz, zgodna z preferencjami oraz upodobaniami. Wybierz ulubione kolory, wygodne meble, designerskie dodatki i ciesz się przestrzennymi pomieszczeniami.

Projektowanie wnętrz pozwoli Ci na nowo odkryć Twój dom/mieszkanie/biuro, a aranżacja wnętrz umożliwi nadanie im zupełnie nowego, nieoczekiwanego oblicza. Zadbaj o piękno i harmonię we wnętrzu. Z nami pozbędziesz się nudy, a wygląd pomieszczeń zachwyci wszystkich.

Projekty współpracujących z nami specjalistów tworzone są z pasją oraz zasadą „sky is the limit”. Aranżacja wnętrz przełamuje bariery, a kreatywność i wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań pozwala tworzyć nowy jej wymiar.