o nas

Jedno biuro – kompleksowa obsługa rynku nieruchomości

Nasze biuro nieruchomości znajduje się w mieście Kraków, działamy na terenie południowej Polski. ap7 współtworzone jest przez wielu specjalistów z różnych branż, dlatego możemy zaproponować naszym klientom wielopłaszczyznowe działania.

Poszukujesz oferty mieszkania, domu lub działki na sprzedaż bądź wynajem? Zastanawiasz się nad wyborem kredytu? Agencja nieruchomości ap7 to nie tylko pośrednictwo nieruchomości, ale również doradztwo kredytowe oraz ubezpieczeniowe.

Kilkanaście lat doświadczenia pozwala nam świadczyć kompleksowe usługi, oparte na fachowości oraz rzetelności w działaniu. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych, a naszym nadrzędnym celem jest zbudowanie długofalowej współpracy.

ap7 nieruchomości – pomagamy w znalezieniu idealnej oferty, pod każdym względem

Doskonale rozumiejąc potrzeby zgłaszających się do nas klientów, za każdym razem z taką samą starannością oraz zaangażowaniem, pomagamy znaleźć ofertę spełniającą wskazane kryteria. Zdajemy sobie sprawę, że wybór miejsca zamieszkania bądź siedziby firmy to ważne decyzje, a nieruchomości muszą znajdować się w odpowiedniej lokalizacji, mieć odpowiedni metraż, a nawet rozmieszczenie pomieszczeń.

Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa oraz płynności transakcji. Nasze biuro nieruchomości:

  • dokonuje dokładnego sprawdzenia statusu nieruchomości,
  • ocenia nieruchomość, z uwzględnieniem różnych parametrów m.in. standardu wykończenia,
  • weryfikuje stan prawny oraz finansowy nieruchomości,
  • pośredniczy w finalizacji transakcji, reprezentując interesy klienta na każdym etapie.

Rynek nieruchomości dynamicznie się zmienia, a domy oraz lokale usługowe są na wyciągnięcie ręki! Nasze biuro nieruchomości oferuje dostęp do aktualnej oraz pełnej bazy ofert pośrednictwa nieruchomości.

Pomagamy w przekwalifikowaniu działki rolnej na budowlaną. Współpracujemy z wykonawcami oraz geodetami, jak i rzeczoznawcami.

Świat nieruchomości nie ma przed nami tajemnic. Pomagając klientom na różnych etapach transakcji, zajmujemy się m.in. negocjowaniem warunków umowy oraz ceny nieruchomości, pośrednictwem w zawieraniu umów kupna bądź najmu.

Biuro nieruchomości ap7 to także doradztwo prawne oraz obsługa notarialna. Oferujemy szeroką pomoc merytoryczną przed finalizacją transakcji.

ap7 finanse oraz ap7 ubezpieczenia – poznaj nasze doradztwo na każdym etapie inwestycji

Klientom indywidualnym oferujemy doradztwo bankowe, kredytowe, ubezpieczeniowe oraz inwestycyjne.

Klientów biznesowych wspieramy na wielu obszarach – współpracujemy z różnymi bankami, leasingodawcami. Co ważne, nasza firma pomaga już na etapie planowania finansowego klienta.

Dla naszych klientów tworzymy zindywidualizowane i dopasowane do potrzeb oferty finansowe. Należy zauważyć, że oferta banków zmienia się z dnia na dzień, a samodzielne uzyskanie finansowania, szczególnie w przypadku dużych przedsięwzięć jest zadaniem stosunkowo trudnym, które warto powierzyć profesjonalistom z branży, posiadającym stosowane doświadczenie, a przede wszystkim niezbędną wiedzę.

Jako multiagencja ubezpieczeniowa na rynku działamy już od kilku lat. Współpracujemy z kilkunastoma firmami z rynku ubezpieczeń. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta, tworząc oferty dopasowane do preferencji. Oferujemy ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne, a nawet polisy na życie. Naszych klientów otaczamy kompleksową pomocą ubezpieczeniową – współpraca nie kończy się wyłącznie na przygotowaniu umowy oraz jej podpisaniu. Monitorujemy Twoje ubezpieczenia, a przed końcem umowy kontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia kolejnej oferty. Dzięki temu nie musisz się martwić, że przeoczysz ważny termin i ochrona ubezpieczeniowa wygaśnie. Pomagamy także zgłosić szkodę, wypowiedzieć obowiązującą umowę ubezpieczenia.

ap7 invest – zobacz, co jeszcze możemy Ci zaoferować

Nasze biuro nieruchomości stale się rozwija i poszerza ofertę. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów, którzy stanowią najlepszą wizytówkę firmy, dlatego nie skupiamy się wyłącznie na klasycznym pośrednictwie nieruchomości, ale realizujemy różne inwestycje, pozwalające na zaproponowanie naszym klientom nowych i ciekawych rozwiązań.

Z nami znajdziesz idealną nieruchomość! Pośredniczymy w sprzedaży, kupnie, najmie domów, mieszkań, lokali usługowych, a także innych nieruchomości. Obsługujemy Kraków oraz całą południową Polskę. Bezskutecznie szukasz nieruchomości? Skontaktuj się z nami i poznaj pełną ofertę.