Ekspert finansowy Kraków - Oferta

Rozważasz kredyt hipoteczny, pożyczkę gotówką lub poszukujesz innego źródła finansowania nieruchomości? W ap7 oferujemy pomoc w uzyskaniu finansowania, ubezpieczenia szytego na miarę oraz podpowiemy w co warto zainwestować. Ekspert finansowy przygotuje indywidualną ofertę. Sprawdź, jakie usługi w zakresie finansowania oferujemy klientom indywidualnym oraz biznesowym.

Prowadzenie domowych finansów to nie lada wyzwanie. Zakup nieruchomości oraz inne inwestycje wymagają posiadania odpowiednich środków finansowych. Eksperci finansowi specjalizują się w doradzaniu w zakresie np. różnych źródeł finansowania.

Naszym klientom gwarantujemy pomoc merytoryczną w zakresie finansowania nieruchomości oraz dostęp do szerokiej oferty kredytowej.

Pomoc w uzyskaniu finansowania

Kredyt mieszkaniowy, kredyt hipoteczny na budowę domu lub zakup nieruchomości – to bardzo często wykorzystywane źródła finansowania.

Czy kredyt hipoteczny to dobre rozwiązanie? Niezaprzeczalnie kredyty są niezwykle powszechnym instrumentem, wykorzystywanym w celu finansowania większych inwestycji lub po prostu codziennych potrzeb. Zwrócić należy uwagę na fakt, że oferta banków zmienia się z dnia na dzień, a oferta która jeszcze wczoraj była aktualna, dziś może znacznie się zmienić.

Ekspert finansowy zajmuje się m.in. doradzaniem w zakresie kredytów hipotecznych oraz innych kredytów.

Nasi eksperci finansowi pomogą w doborze indywidualnej oferty, która nie tylko będzie najkorzystniejsza z punktu widzenia klienta, ale również będzie odpowiadała jego potrzebom. Analizując ofertę kredytową trzeba zwrócić uwagę na naprawdę wiele szczegółów, chociażby rzeczywistą roczną stopę oprocentowania (RRSO) czy warunki wcześniejszej spłaty zobowiązania. Ważna jest także możliwość karencji spłaty kredytu na określony czas, czyli odroczenia spłaty raty.

W ramach naszych usług ekspert finansowy:

  • porówna dostępne oferty kredytowe z różnych banków,
  • objaśni postanowienia dotyczące rzeczywistych kosztów kredytu,
  • doradzi podczas komplementowania dokumentów niezbędnych do uzyskania kredytu,
  • pomoże w wypełnieniu odpowiednich formularzy,
  • usprawni proces udzielania kredytu, dzięki przyspieszeniu kontaktu pomiędzy bankiem i deweloperem.

Eksperci kredytowi pomogą uzyskać nie tylko kredyt hipoteczny, ale również pożyczkę gotówkową, kredyt samochodowy, kredyt konsolidacyjny, kredyt na zakup mieszkania od dewelopera bądź na rynku wtórnym, kredyt na budowę oraz remont domu.

Oferta skierowana do klientów indywidualnych

Nasi eksperci finansowi pomogą podjąć klientom decyzje w zakresie uzyskania pożyczki bądź kredytu. Oferujemy kilka różnych kanałów doradztwa – poczynając od bankowego oraz kredytowego, a kończąc na ubezpieczeniowym oraz inwestycyjnym.

Dzięki fachowej pomocy dowiesz się, w jaki sposób zarządzać finansami, aby działania te były bardziej optymalne.

Jeśli szukasz źródła finansowania zakupu bądź budowy domu, jednym z najlepszych rozwiązań jest niskooprocentowany kredyt hipoteczny. Można również zdecydować się na pożyczkę gotówką, szczególnie w sytuacji, gdy posiadasz zgromadzoną znaczną część środków, pokrywającą większą część inwestycji.

Ekspert finansowy musi przeanalizować indywidualną sytuację, aby doradzić najkorzystniejsze rozwiązanie. Ważne jest także dokładne sprawdzenie dostępnych ofert kredytowych.

Co istotne, naszym klientom proponujemy także konsultację z radcą prawnym oraz księgowym, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie kompletnych informacji z dziedziny finansów, podatków i prawa. Należy podkreślić, że o ile niezwykle łatwo jest podjąć decyzję o podpisaniu umowy kredytowej z bankiem, tak w rzeczywistości należy pamiętać o konsekwencjach wyboru zmiennego oprocentowania oraz kosztach, jakie trzeba będzie ponieść.

Eksperci finansowi zawsze podkreślają, że kredyty należy brać z rozwagą, a wcześniejsza dokładna analiza oferty banku pozwoli uniknąć późniejszych rozczarowań.

Nadal nie wiesz, jakie źródło finansowania wybrać? Rozważasz kredyty hipoteczne, ale masz wątpliwości, jakie konsekwencje niesie ze sobą takie zobowiązanie? Nasz ekspert finansowy dokładnie wyjaśni Ci różnice, pomiędzy poszczególnymi rodzajami kredytów.

Oferta skierowana do klientów biznesowych

W ap7 eksperci finansowi współpracują z wieloma bankami oraz bankami spółdzielczymi. Co ważne, pomagamy już na etapie planowania finansowego, przygotowywania business planu i określania możliwości rynku oraz firmy.

Nasz ekspert finansowy przedstawia klientowi zindywidualizowaną ofertę kredytową, związaną z branżą, w której prowadzona jest działalność gospodarcza.

Chcemy podkreślić, że eksperci finansowi nie tylko pomagają zdobyć kredyt np. obroty, inwestycyjny, technologiczny, ale również inne źródła finansowania m.in. leasing, oferujemy pomoc przy tworzeniu efektywnych linii faktoringowych.

Ekspert finansowy to profesjonalista, do którego warto zwrócić się jeszcze przed rozpoczęciem inwestycji.

Jeśli zastanawiasz się nad źródłem finansowania inwestycji lub innych wydatków, skontaktuj się z nami – ekspert finansowy wskaże oraz objaśni najkorzystniejsze rozwiązania.

Inwestycje
Kredyty hipoteczne, gotówkowe Kraków
Klienci indywidualni
Klienci biznesowi