Inwestycje

W ap7 posiadamy szeroką ofertę inwestycyjną. Chcesz zabezpieczyć przyszłość swoją oraz bliskich? Podejmij działania – poznaj sposoby lokowania oraz oszczędzania pieniędzy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami także jeśli posiadasz już rozwiązania inwestycyjne.

Wiele osób mylnie kojarzy inwestowanie z dużym ryzykiem. Natomiast inwestycje to niezwykle szeroka gama produktów m.in. plany oszczędnościowe czy obligacje skarbowe. Mniejsze lub większe inwestycje realizujemy na co dzień. Zakup nowego samochodu, mieszkania czy mebli do salonu – na wszystko potrzebne są środki finansowe. Tylko odpowiednie planowanie oraz zarządzanie finansami pozwala na zrealizowanie wyzwań finansowych. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak wiele pieniędzy traci w związku z brakiem zaplanowania budżetu. W efekcie brakuje środków finansowych nawet na drobne inwestycje i trzeba poszukiwać dodatkowych źródeł finansowania.

 

1. Poznaj naszą ofertę inwestycyjną

ap7 współtworzone jest przez grono specjalistów. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę inwestycyjną. Podkreślamy, że nasze działania nie skupiają się wyłącznie na zaproponowaniu danych rozwiązań, ale dbamy także o edukacyjną część inwestycji, rozwijając świadomość finansową Klientów.

Inwestycje - gama oferowanych produktów:

  • plany oszczędzania,
  • lokaty inwestycyjne,
  • inwestycje alternatywne,
  • rachunki maklerskie,
  • obligacje skarbowe,
  • obligacje komercyjne.

Chcesz zabezpieczyć przyszłość swojego dziecka, a może dowiedzieć się, jak inwestować na dodatkową emeryturę? Zobacz, co możemy Ci zaoferować.

Nasi doradcy wyjaśnią, jak należy lokować oszczędności, dlaczego w danym przypadku warto wybrać konkretne rozwiązania, dzięki czemu nauczysz się uzyskiwać wiele korzyści z rynku finansowego.

 

2. Jak skutecznie zarządzać finansami?

Inwestycja to pojęcie, które jest dla Ciebie obce? Wolisz klasyczne formy oszczędzania, polegające na odkładaniu wolnych środków na koncie bankowym? Zobacz, jak wiele można zyskać, dzięki inwestycjom.

Działanie na rynku finansowym bez posiadania stosownej wiedzy jest dość ryzykowane. W ap7 wychodzimy naprzeciw potrzebom Klientów zainteresowanych inwestowaniem. Nasi specjaliści przygotują plan inwestora, usystematyzują portfel kapitałowy, a także pokażą, jak można skutecznie zarządzać nim w czasie – wszystkie te działania podjęte zostaną z uwzględnieniem indywidualnych preferencji Klienta. Skrupulatne realizowanie założeń umożliwi dotarcie do założonych na początku inwestowania celów.

Posiadasz już rozwiązania inwestycyjne? Nasi specjaliści pomogą Ci w zarządzaniu nimi. Skuteczne zarządzanie finansami oraz inwestowanie – dzięki tym rozwiązaniom zrealizujesz swoje marzenia, które wydają się niezwykle abstrakcyjne oraz odległe. Są to najlepsze alternatywy dla kredytów, które z kolei są sposobem na szybkie zdobycie finansowania, ale wiążą się z koniecznością zapłaty odsetek oraz innych opłat.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Poważnie zastanawiasz się nad inwestowaniem? Zachęcamy do kontaktu oraz poznania bliższych informacji na temat naszych usług i dostępnych produktów.