Biuro, agencja nieruchomości Kraków - Pośrednictwo ap7 group

Zarówno miejsce, w którym mieszkamy, jak i miejsce pracy są bardzo ważne, ponieważ to właśnie tam codziennie spędzamy najwięcej czasu.
W ap7 już od kilkunastu lat świadczymy usługi w zakresie obsługi rynku nieruchomości. Wynajem, mieszkania na sprzedaż, domy na sprzedaż, działki na sprzedaż, lokale użytkowe, usługowe, hale to tylko niewielka część naszej oferty. Jako agencja nieruchomości proponujemy kompleksowe rozwiązania, dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Biuro nieruchomości współtworzone jest przez grono specjalistów z branży. Wśród naszych usług wyróżnić należy doradztwo finansowe oraz ubezpieczeniowe. W ofercie posiadamy zróżnicowane obiekty. Nasze usługi kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Jednym z naszych największych atutów jest wszechstronność w działaniu, obsługujemy cały proces sprzedaży/kupna poczynając od pierwszego kontaktu pomiędzy stronami transakcji, a kończąc na jej finalizacji.

Szukasz spersonalizowanej oferty nieruchomości? Poszukujesz profesjonalnej firmy, która dopilnuje przebiegu każdego etapu realizacji transakcji? Zgłoś się do nas!
Wielu osobom biuro nieruchomości kojarzy się wyłącznie z pośrednictwem w zakresie kupna, sprzedaży bądź najmu nieruchomości. W ap7 rozumiemy, że rynek i specyfika branży wymaga bardziej kompleksowego podejścia. Inwestycja w nieruchomości często wymaga znalezienia dodatkowego źródła finansowania, jakim jest np. kredyt hipoteczny. Ze względu na zróżnicowanie ofert dostępnych w różnych bankach, znalezienie kredytu na odpowiednich warunkach nie jest zadaniem prostym. Doradca finansowy przedstawi najatrakcyjniejsze oferty. Ubezpieczenie mieszkania to kolejny bardzo ważny krok po nabyciu tytułu prawnego do nieruchomości. W ramach naszych usług oferujemy ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne, polisy na życie.

Nasza agencja nieruchomości ap7 zapewnia bezpieczeństwo przeprowadzanej inwestycji:

  • sprawdzamy wiarygodność oferenta – dewelopera bądź inwestora budynku,
  • dokonujemy oceny nieruchomości, sprawdzając jej stan, standard wykończenia, lokalizację,
  • weryfikujemy zarówno stan prawny, jak i finansowy nieruchomości,
  • realizujemy doradztwo prawne oraz obsługę notarialną,
  • pośredniczymy w zawieraniu umów sprzedaży lub najmu, uczestniczymy w ich negocjacjach, analizujemy zawarte w umowie postanowienia, dysponujemy wzorami umów,
  • pomagamy wycenić, jaką wartość ma działka budowalna bądź grunt rolny. W przypadku przeprowadzenia wstępnej wyceny pomagamy również negocjować cenę,
  • dokonujemy selekcji dostępnych ofert lokali np. biur, lokali usługowych.

Nasza agencja nieruchomości ap7 przygotowuje także projekty budowlane, projekty wnętrz oraz plany zagospodarowania działek.
W ramach prowadzonej działalności wykonujemy różnorodne projekty m.in. budowlane domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, adaptacji w zakresie konstrukcji, budownictwa ogólnego, inwentaryzacji. Klientom oferujemy także indywidualne projekty aranżacji wnętrz. Zajmujemy się wykonaniem planu zagospodarowania działek, pomagamy przeprowadzić procedurę przekwalifikowania działki rolnej na budowlaną, współpracując z geodetami, rzeczoznawcami oraz wykonawcami.

Województwo małopolskie to nie jedyny obszar naszej działalności – świadczymy usługi na terenie całej Polski Południowej.
W ramach usług naszym Klientom gwarantujemy dostęp do aktualnej bazy ofert pośrednictwa nieruchomości. Zajmujemy się aktywnym poszukiwaniem zarówno najemców, jak i nabywców lokali. W codziennej działalności wykorzystujemy nabyte doświadczenie oraz kontakty w branży. Zajmujemy się także promowaniem ofert na portalach internetowych, wykorzystując równocześnie różne platformy, dzięki czemu możliwe jest dotarcie do szerokiego grona odbiorców, a tym samym zwiększenie skuteczności prowadzonych działań.

Naszą misją, którą jako biuro nieruchomości realizujemy codziennie, jest profesjonalna i kompleksowa obsługa Klientów, świadczona na najwyższym poziomie.
Zaangażowanie w prowadzoną działalność pozwala nam oferować usługi na wielu płaszczyznach – w obrębie nieruchomości, kredytów oraz ubezpieczeń.

Na tle konkurencji wyróżnia nas wszechstronność działań.

Nie ograniczamy się wyłącznie do znalezienia potencjalnego Klienta, ale podejmujemy odpowiednie czynności w zakresie całego procesu sprzedaży/nabycia nieruchomości. Zajmujemy się również administrowaniem nieruchomościami, świadcząc usługi w zakresie obsługi wynajmującego. Pomagamy znaleźć najemcę, podpisać umowę najmu, prowadzimy administrację nieruchomości.

Nie posiadamy sztywnego cennika usług, stawka jest każdorazowo negocjowana, a nasza oferta elastyczna. Zakres usług uzależniony od decyzji Klienta.

Naszą najlepszą wizytówką jest zaufanie Klientów – właścicieli oraz mieszkańców lokali.

Doświadczenie zdobywane latami, a także rzetelność pozwoliły nam zdobyć stabilną pozycję w branży nieruchomości.

Agencja nieruchomości Kraków? Zapraszamy do ap7! Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz kontaktu.