rodzaj nieruchomości domy
rodzaj transakcji sprzedaż
cena od
cena do
powierzchnia od
powierzchnia do
liczba pokoi od
liczba pokoi do
rynek
typ domu
wyświetl
z 1
Kraków
Bieżanów-Prokocim
 
pokaż mapę
819 000,00 zł
5 206,61 zł/m2
157.3 m2
5 pokoje
Kraków
Swoszowice
 
1 049 000,00 zł
4 426,16 zł/m2
237 m2
6 pokoje
Kraków
Wzgórza Krzesławickie
 
pokaż mapę
950 000,00 zł
5 080,21 zł/m2
187 m2
6 pokoje
Kraków
Swoszowice
 
pokaż mapę
1 100 000,00 zł
5 000,00 zł/m2
220 m2
5 pokoje
Kraków
Wzgórza Krzesławickie
 
1 200 000,00 zł
6 857,14 zł/m2
175 m2
8 pokoje

Domy na sprzedaż Kraków

Dla każdej osoby, szukającej domów na sprzedaż w Krakowie, przygotowaliśmy wygodną wyszukiwarkę i w jednym miejscu zebraliśmy ogłoszenia. Domy na sprzedaż w Krakowie to dobra inwestycja, której wartość stale rośnie. To także opcja dla osób, szukających dla siebie lokum. Nie każdy chce mieszkać w bloku - właśnie dla takich osób przygotowaliśmy zebrane na tej podstronie anonse z domami na sprzedaż w Krakowie.

Wygodne wyszukiwanie domów na sprzedaż z Krakowa

Domy na sprzedaż z Krakowa, które znajdują się w ofercie naszego biura nieruchomości, można posortować, stosując kilka kryteriów. Pierwszym z nich jest cena od - do. Nie ma co ukrywać, że jest to jeden z najważniejszych parametrów dla poszukujących nieruchomości do zakupu. Większość osób ogranicza budżet, więc w naszej wyszukiwarce można ustawić maksymalną cenę, by wyświetlać wyłącznie wyniki, które znajdują się w zasięgu naszych finansowych możliwości. Należy jednak zauważyć, że zazwyczaj każda cena podlega negocjacji, dlatego spokojnie można podnieść wartość wyszukiwanych nieruchomości. Kolejny parametr to liczba pokoi od - do. Również w tym wypadku warto zawęzić obszar poszukiwań wyłącznie do domów na sprzedaż z Krakowa, które posiadają założone przez nas minimum. Przykładowo dla 4-osobowej rodziny z dwójką dzieci minimalna liczba pokoi może wynosić 4 (salon i sypialnia oraz po jednym pokoju dla każdego dziecka). Ostatni, istotny parametr to typ domu. Do wyboru są m.in. bliźniaki czy też dworki, domy dwu- bądź jednorodzinne.

Domy na sprzedaż w Krakowie z rynku pierwotnego i wtórnego

Oferujemy domy na sprzedaż w Krakowie zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Każdy z nich ma swoich zwolenników, ale i przeciwników. Domy na sprzedaż w Krakowie z rynku pierwotnego można urządzić i wykończyć w dowolny sposób, dopasowany do swoich potrzeb oraz gustu. Nowoczesne budownictwo charakteryzuje się wysoką jakością materiałów i izolacji, dzięki temu oszczędza się na rachunkach za elektryczność i ogrzewanie. Z kolei domy na sprzedaż w Krakowie z rynku wtórnego to przestrzeń, w której od razu można zamieszkać, omijając etap  czasochłonnego remontu. Domy z rynku wtórnego mają niepowtarzalny urok i bogatą historię - wśród nich da się znaleźć zabytkową lub inspirowaną zabytkową rezydencję czy klimatyczny dworek.

Ceny i dodatkowe koszty domów na sprzedaż z Krakowa

Domy na sprzedaż z Krakowa, zebrane na tej podstronie, można posortować po cenie. Jest jeszcze jedna, ciekawa funkcjonalność, które ułatwi poszukiwania. Na stronie każdego, konkretnego domu umieściliśmy dwa rozwiązania: kalkulator kosztów i kalkulator kredytowy. W kalkulatorze kosztów znajduje się lista wszystkich kosztów, jakie należy ponieść - poza wartością nieruchomości są to także wniosek do WKW, podatek PCC, taksa notarialna. W kalkulatorze kredytowym można przeliczyć, ile wyniesie miesięczna rata kredytu za konkretny dom na sprzedaż z Krakowa. Można ustawić okres spłaty np. na 25 lat i 30 lat i zobaczyć, jak będzie się zmieniać ta kwota. Oba kalkulatory mają jednak charakter poglądowy i uwzględniają one zazwyczaj maksymalne stawki. W przypadku chęci poznania dokładniejszych informacji, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.