Dla sprzedających

Indywidualna obsługa

oraz kompleksowe podejście do potrzeb nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Porady ekspertów

wyselekcjonowani oraz najlepsi w swojej dziedzinie specjaliści są zawsze dostępni dla naszych Klientów.

 

Profesjonalizm

prowadzenie negocjacji oraz pomyślne doprowadzenie do finalizacji umowy.

Kompleksowy marketing

współpracujemy z największymi
i liczącymi się portalami branżowymi. Na życzenie Klienta wieszamy baner na nieruchomości.

Elastyczne godziny pracy

staramy się dostosować do potrzeb i możliwości Klientów.

 

Ciągłe szkolenia

pomagają w sprawnym i bezpiecznym przeprowadzeniu transakcji.

JAK SPRZEDAĆ NIERUCHOMOŚĆ?

Sprzedaż nieruchomości nie jest zadaniem prostym. Pierwszym krokiem jest stworzenie atrakcyjnej oferty, która zachęci potencjalnego Klienta do zapoznania się z jej treścią. Należy skupić się na dokładnym przedstawieniu zalet mieszkania bądź domu. To jednak nie tak łatwe, jak mogłoby się wydawać. Ważne jest rzetelne przedstawienie nieruchomości.

Jak sprzedać np. dom? Na to pytanie szuka odpowiedzi wielu sprzedających. Często zależy im na jak najszybszej sprzedaży nieruchomości. Nawet najlepsza oferta i atrakcyjna cena nie przyniesie zamierzonych efektów, jeśli nie zostanie przedstawiona grupie docelowej. Niezwykle ważna jest publikacja oferty na różnych portalach internetowych.

Nasze biuro nieruchomości zajmuje się pomocą w sprzedaży nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu sprawnie poruszamy się na rynku nieruchomości.

SPRZEDAŻ NP. DOMU – ZOBACZ, DLACZEGO WARTO POWIERZYĆ JĄ NASZEJ AGENCJI NIERUCHOMOŚCI

Nie wiesz, jak sprzedać np. dom, aby szybko sfinalizować transakcję, zamiast latami poszukiwać kupca? Powierz to zadaniem profesjonalistom z branży i zyskaj:

  • pomoc w dopełnieniu formalności: przeniesienie własności nieruchomości wiąże się z określonymi obowiązkami, może być dokonane wyłącznie w formie aktu notarialnego,
  • pomoc w poszukiwaniach nabywcy: agent nieruchomości doskonale zna rynek oraz wie, na jakich portalach umieścić ogłoszenie o sprzedaży domu lub mieszkania,
  • zapewnienie bezpieczeństwa dokonania transakcji,
  • publikację ogłoszenia w bazie ogłoszeń agencji,
  • pomoc w negocjacjach warunków umowy.

Sprzedaż np. domu czy mieszkania jest skomplikowanym procesem, na który składa się kilka elementów. Powierzenie działań agentowi nieruchomości jest praktycznym rozwiązaniem. Wystarczy, że przekażesz nam informacje dotyczące nieruchomości, a my zajmiemy się całą resztą działań.

NAJCZĘŚCIEJ POPEŁNIANE BŁĘDY PRZY SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

Każdy etap sprzedaży nieruchomości musi być dokładnie zaplanowany. Podczas sprzedaży brak jest miejsca na nieprzemyślane, impulsywne działania. Dla sprzedającego najważniejsze jest szybkie sprzedanie nieruchomości, w jak najkorzystniejszej cenie. To dwa zasadnicze cele. Ich osiągnięcie nie będzie możliwe w przypadku organizacji procesu sprzedaży w sposób chaotyczny.

Kolejnym błędem jest niewłaściwe określenie ceny ofertowej, przez co już na wstępie ograniczony zostanie krąg potencjalnych kupców. Wystawiając niższą cenę ofertową, sprzedający zwiększa szanse na szybkie sfinalizowanie sprzedaży. Określając cenę nieruchomości należy wziąć pod uwagę m.in. stan techniczny nieruchomości, lokalizację, a także sytuację na rynku nieruchomości.

Wbrew pozorom nawiązanie współpracy z wieloma biurami pośrednictwa nieruchomości wcale nie pomoże w szybszym sprzedaniu nieruchomości. Dużym problemem w takiej sytuacji jest powielenie na wielu portalach tego samego ogłoszenia, z różnicami w treści, a przede wszystkim w cenie przez co oferta po części traci na wiarygodności.

Nie wiesz jak przygotować ogłoszenie sprzedaży nieruchomości oraz skutecznie przeprowadzić proces sprzedaży? Zachęcamy do skorzystania z usług naszego biura ap7 nieruchomości.