Kredyty hipoteczne, gotówkowe Kraków

Kredyty to jedna z najpowszechniejszym form finansowania większych inwestycji, a także codziennych potrzeb. Obecnie banki zasypują Klientów różnymi ofertami, mniej lub bardziej korzystnymi. Oferty są coraz bardziej przystępne, co więcej - często można spotkać się z promocyjnymi kredytami np. z obniżoną prowizją. Tak szeroki wachlarz produktów, z których można skorzystać powoduje, że wiele osób waha się i zastanawia, która oferta rzeczywiście jest najbardziej optymalna i dopasowana do jego potrzeb. W ap7 nasz doradca kredytowy pomoże Ci w znalezieniu najkorzystniejszej oferty.

W ramach naszych usług oferujemy doradztwo finansowe dla Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

 

1. Kredyty Dla Klientów Indywidualnych 

 

Klientom indywidualnym proponujemy różnorodne produkty kredytowe – poczynając od kredytów gotówkowych na dowolny cel, kończąc na kredytach hipotecznych.

 

Produkty bankowe dla Klientów indywidualnych:

 

  • kredyt gotówkowy: charakteryzuje go brak konieczności wskazania cel przeznaczenia uzyskanych środków oraz brak dodatkowego zabezpieczenia. Na koszt takiego kredytu najczęściej składa się oprocentowanie, prowizje, opłaty, a w niektórych przypadkach także ubezpieczenie,
  • kredyt hipoteczny: to przede wszystkim kredyt na budowę domu lub zakup nieruchomości np. działki budowlanej. Najczęściej spłata zobowiązania rozłożona jest na wiele lat. To jeden z powodów, dla których warto dokładnie przeanalizować warunki kredytu. Kredyt hipoteczny związany jest z koniecznością posiadania wkładu własnego np. w wysokości 20% wartości kupowanej nieruchomości. Na koszt kredytu składa się m.in. oprocentowanie, opłaty oraz marża, która jest zmienna. Kredyt hipoteczny w porównaniu z kredytem gotówkowym jest tańszym rozwiązaniem. Należy jednak pamiętać, że im dłuższym okres spłaty, tym wyższy całkowity koszt kredytu. Zastanawiasz się nad wyborem danej oferty? Nasz doradca kredytowy objaśni dokładnie wszelkie koszty związane z kredytem oraz doradzi w wyborze najkorzystniejszej oferty,
  • inne: wyróżnić należy także kredyty, które służą sfinansowaniu określonego celu np. kredyt na zakup samochodu czy kredyt konsolidacyjny.

Poszukujesz dodatkowego źródła finansowania? Nasz doradca kredytowy porówna z Tobą dostępne oferty na rynku i dokładnie je omówi.

 

2. Kredyty Dla Klientów Biznesowych

 

Prowadzenie działalności gospodarczej wymaga inwestowania,w związku z czym niezbędne jest pozyskanie dodatkowych środków. W ap7 współpracujemy z wieloma bankami, dla Klientów przygotowujemy oferty indywidualne, dopasowane do danej branży.

Nasz doradca kredytowy pomoże Ci w wyborze najkorzystniejszej oferty. Co ważne, działania podejmiemy już na etapie planowania finansowego Klienta, formułowania możliwości rynku czy tworzenia business planu.

 

Produkty bankowe dla firm:

 

  • leasing: jest umową cywilnoprawną, zawieraną na czas określony. Na podstawie umowy leasingowej, w zamian za comiesięczną stałą opłatę, leasingobiorca otrzymuje do użytkowania np. samochód. W ramach leasingu możliwe jest również używanie innych przedmiotów np. sprzętu komputerowego,
  • kredyt inwestycyjny: służy sfinansowaniu nowych inwestycji np. zakupu nieruchomości, sprzętu,
  • kredyt obrotowy: potrzebujesz krótkoterminowego wsparcia? Z kredytem obrotowym sfinansujesz bieżącą działalność,
  • gwarancja bankowa: to rodzaj zabezpieczenia wierzytelności. Jest ona potwierdzeniem wiarygodności przedsiębiorcy, co z kolei odgrywa niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych,
  • konsolidacja i refinansowanie: rozwiązania te są ułatwieniem w spłacie zobowiązań, gdy przedsiębiorca chce np. zmniejszyć wysokość rat.

Dzięki współpracy z wieloma bankami, nasz doradca kredytowy zaproponuje Ci dopasowaną ofertę finansową. Zachęcamy do kontaktu i poznania pełnej gamy dostępnych produktów.

Inwestycje
Kredyty hipoteczne, gotówkowe Kraków
Klienci indywidualni
Klienci biznesowi