Klienci indywidualni

Doradztwo finansowe to przede wszystkim pomoc w uzyskaniu kredytu i doborze najlepszej oferty. W ap7 zapewniamy kompleksową opiekę w zakresie finansów dla Klientów indywidualnych. Nasi specjaliści pomogą wybrać indywidualną, najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę. Zadbamy o kompleksową pomoc – wsparcie w zakresie formalności, aż po obsługę prawną i notarialną.

W ap7 doradztwo finansowe to jedna z naszych usług. Dzięki nam zaoszczędzisz czas i zyskasz gwarancję finansowego bezpieczeństwa.

 

1. Pośrednictwo kredytowe – poznaj naszą ofertę

Kredyt hipoteczny

Kredyty hipoteczne to najbardziej popularna forma finansowania nieruchomości. Zakup domu/mieszkania/lokalu/działki wymaga posiadania odpowiednich środków finansowych. Dodatkowe źródło finansowania, jakim jest kredyt hipoteczny, umożliwia szybkie zdobycie niezbędnych pieniędzy. Osobom, które zastanawiają się nad wyborem kredytu hipotecznego polecamy nasze doradztwo finansowe. Specjaliści z ap7 pomogli już tysiącom osób w realizacji marzeń o własnej nieruchomości.

Decyzja o kredycie zobowiązuje na lata – pomożemy Ci się do tego przygotować i otoczymy kompleksową opieką podczas całego procesu. Najczęściej kredyty hipoteczne opiewają na bardzo wysokie kwoty. Warto więc dokładnie przeanalizować dostępne oferty kredytów. Nasz doradca finansowy pomoże w wyborze najkorzystniejszej oferty, objaśni zasady spłaty zobowiązania. Z pomocą naszych specjalistów z łatwością przekujesz marzenia w klucze do wymarzonej nieruchomości.

Pomogliśmy uzyskać kredyt na spełnienie marzeń o własnym mieszkaniu wielu osobom - dzięki Klientom, którzy obdarzyli nas zaufaniem i wybrali nasze pośrednictwo kredytowe - ta liczba każdego dnia rośnie.

Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy jest droższą formą od kredytu hipotecznego, ze względu na większe ryzyko banku (wynikające z braku zabezpieczenia rzeczowego). Koszty takiego kredytu mogą wahać się od 7% do nawet 30% RRSO w skali roku.

Kredyt gotówkowy można uzyskać na dowolny cel. Oferty banków są bardzo zróżnicowane. Warto zwrócić uwagę na zasady spłaty rat kredytu np. czy istnieje możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Pomożemy Ci wybrać najkorzystniejszą ofertę i załatwić wszystkie formalności, dzięki czemu w krótkim czasie uzyskasz gotówkę na dowolny cel. Skontaktuj się z nami i wybierz ofertę bez ukrytych opłat, prowizji i ubezpieczeń. Z nami pożyczysz na najlepszych warunkach.

Inne rodzaje kredytów

Nasze pośrednictwo kredytowe, poza kredytami gotówkowymi oraz hipotecznymi, obejmuje wiele różnych produktów finansowych m.in. kredyty samochodowe, konsolidacyjne.

W ap7 pomożemy Ci porównać dostępne oferty oraz wybrać najkorzystniejszą. Zawarcie umowy kredytowej to zawsze poważne zobowiązanie.

 

2. Zobacz, dlaczego warto wybrać nasze doradztwo finansowe

Naszym Klientom oferujemy doradztwo:

  • kredytowe,
  • bankowe,
  • inwestycyjne.

Wybierając nasze pośrednictwo kredytowe zyskujesz:

  • porównanie ofert z wielu banków,
  • dokładne omówienie warunków kredytu oraz zasad spłaty zobowiązań,
  • pomoc w dopełnieniu formalności oraz skompletowaniu dokumentów,
  • obsługę prawną i notarialną,
  • wyjaśnienie ponoszonych kosztów kredytu.

Kompleksowe działania pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie i pomagać Klientom podjąć decyzję, które zaważą na ich przyszłości. Obecnie oferta kredytowa banków jest niezwykle elastyczna. Wybór kredytu to jednak duże wyzwanie. Przede wszystkim dlatego, że poszczególne oferty znacznie różnią się między sobą m.in. warunkami spłaty zobowiązania, prowizją, oprocentowaniem. Bez specjalistycznej wiedzy przeanalizowanie ofert nie jest proste. Nasze doradztwo finansowe realizowane jest przez profesjonalistów.

Porównując wiele dostępnych produktów kredytowych możemy zaproponować naszym Klientom rozwiązania, które będą dopasowane do ich potrzeb.

Inwestycje
Kredyty hipoteczne, gotówkowe Kraków
Klienci indywidualni
Klienci biznesowi