o nas

Poszukujesz oferty skrojonej na miarę potrzeb? W ramach usług finansowych oferujemy naszym Klientom różnorodne doradztwo – poczynając od uzyskania dodatkowych źródeł finansowania, po pomoc w zakresie inwestowania. Nie boimy się wyzwań i jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Planujesz zakup domu lub innej nieruchomości? Poszukujesz kredytu na rozwój działalności gospodarczej, sfinansowanie zakupu nowego sprzętu? Nasz doradca kredytowy pomoże Ci w wyborze najlepszej oferty.

W ap7 proponujemy rozwiązania finansowe dopasowane do indywidualnych potrzeb!

Kredyty z ap7 – zobacz, co zaoferuje Ci nasz doradca finansowy

Posiadamy szeroki wachlarz usług w zakresie doradztwa finansowego oraz inwestycyjnego. Doradca kredytowy pomoże Ci uzyskać kredyt, udzieli informacji na temat inwestycji, pomoże w dopełnieniu formalności.

Współpracujemy również z kancelariami notarialnymi oraz kancelariami prawnymi, dzięki czemu w zakresie finansowania oferujemy kompleksowość działań.

Klientom indywidualnym doradca kredytowy udzieli wyczerpujących informacji na temat dostępnych kredytów, ich rodzajów, form zabezpieczeń spłaty, a także pomoże dobrać najkorzystniejszą ofertą. Kredyt hipoteczny, gotówkowy, na zakup samochodu – na rynku dostępnych jest wiele ofert, znacząco różniących się między sobą warunkami spłaty. Wybór banku oraz sposobu finansowania to decyzja niosącą ze sobą duże konsekwencje. Wybierając kredyt należy zwrócić uwagę na wiele kwestii, a przede wszystkim warunki udzielenia kredytu. Niektóre banki przewidują możliwość odroczenia płatności raty oraz „bonusy”. Doradca kredytowy zajmie się przeanalizowaniem oczekiwań Klienta i na tej podstawie doradzi ofertę, która najbardziej odpowiada jego preferencjom. Niektórym Klientom zależy na rozłożeniu okresu spłaty na jak najdłuższy czas, a innym na niskich odsetkach.

W ap7 posiadamy spersonalizowaną ofertę dopasowaną do potrzeb przedsiębiorców. Doradca kredytowy zaproponuje Klientom biznesowym źródło finansowania, które najbardziej odpowiada ich preferencjom. Na rynku dostępny jest szeroki wachlarz produktów skierowanych do przedsiębiorców, zarządzających zarówno małymi, jak i średnimi oraz dużymi przedsiębiorstwami. Już od kilku lat jednym z najpopularniejszych rozwiązań jest leasing, choć to nie jedyna oferta skierowana do Klientów biznesowych. Doradca kredytowy pomoże w przeanalizowaniu warunków konkretnych rozwiązań oraz wyborze najlepszego z nich.

W inwestowaniu pomoże Ci nasz pośrednik finansowy!

Interesujesz się inwestowaniem? Poszukujesz produktów, w których możesz ulokować swoje oszczędności? Nasz doradca finansowy wyjaśni Ci, jak efektywnie zarządzać finansami, co więcej – zadba również o rozwijanie Twojej świadomości inwestycyjnej, dzięki czemu będziesz mógł samodzielnie podejmować decyzje w zakresie inwestowania.

Doradca finansowy pomoże Ci w usystematyzowaniu portfela kapitałowego. Posiadasz już rozwiązania inwestycyjne? Masz wrażenie, że nie do końca panujesz nad ulokowanymi środkami? Skontaktuj się z nami - doradca finansowy pokaże Ci proste narzędzia, które znacznie ułatwią zarządzanie inwestycjami.

Warto w tym zakresie zdać się na pomoc profesjonalisty, jakim jest pośrednik finansowy.