Dagmara Szafran
Nr licencji
24838
Nr licencji
24838
wyświetl
z 3
Kraków
Krowodrza
 
pokaż mapę
17 322,50 zł
57,74 zł/m2
300 m2
4 piętro
Kraków
Krowodrza
 
pokaż mapę
18 015,40 zł
57,74 zł/m2
312 m2
2 piętro
Kraków
Krowodrza
 
pokaż mapę
7 159,97 zł
57,74 zł/m2
124 m2
parter
Kraków
Prądnik Czerwony
 
pokaż mapę
695 042,00 zł
15 800,00 zł/m2
43.99 m2
2 pokoje
parter
Kraków
Prądnik Czerwony
 
pokaż mapę
1 141 452,00 zł
15 600,00 zł/m2
73.17 m2
3 pokoje
parter
Kraków
Prądnik Czerwony
 
pokaż mapę
801 796,00 zł
16 400,00 zł/m2
48.89 m2
2 pokoje
parter
Kraków
Podgórze
 
pokaż mapę
16 464,00 zł
48,00 zł/m2
343 m2
2 piętro
Kraków
Podgórze
 
pokaż mapę
7 697,00 zł
48,00 zł/m2
160.36 m2
2 piętro
Kraków
Podgórze
 
pokaż mapę
9 043,00 zł
48,00 zł/m2
188.41 m2
2 piętro
Kraków
Stare Miasto
 
pokaż mapę
12 000,00 zł
70,09 zł/m2
171.2 m2
4 pokoje
3 piętro
Zabierzów
Rząska
 
pokaż mapę
2 180 478,00 zł
14 653,75 zł/m2
148.8 m2
5 pokoje
Krzeszowice (gw)
Tenczynek
 
pokaż mapę
890 000,00 zł
2 966,67 zł/m2
300 m2
Kraków
Centrum
 
pokaż mapę
1 390 000,00 zł
23 440,13 zł/m2
59.3 m2
3 pokoje
1 piętro
Skawina
Korabniki
 
pokaż mapę
13 000,00 zł
87,03 zł/m2
149.38 m2
parter
Kraków
Bieżanów-Prokocim
 
pokaż mapę
3 300,00 zł
91,67 zł/m2
36 m2
2 piętro
Kraków
Bieżanów-Prokocim
 
pokaż mapę
6 500,00 zł
78,69 zł/m2
82.6 m2
2 piętro
Kraków
Bieżanów-Prokocim
 
pokaż mapę
5 500,00 zł
86,29 zł/m2
63.74 m2
2 piętro
Kraków
Krowodrza
 
pokaż mapę
950 000,00 zł
17 757,01 zł/m2
53.5 m2
2 pokoje
1 piętro
Kraków
Łagiewniki-Borek Fałęcki
 
pokaż mapę
11 744,00 zł
65,00 zł/m2
180.68 m2
1 piętro
Liszki
Morawica
 
pokaż mapę
49 682,00 zł
25,00 zł/m2
1982 m2