o nas

Jako agencja ubezpieczeniowa działamy na rynku już od kilku lat. Współpracujemy z wieloma firmami na rynku ubezpieczeń, naszym klientom proponujemy korzystne oraz dopasowane do indywidualnych preferencji ubezpieczenia

Firmy ubezpieczeniowe stale rozszerzają ofertę, aby przyciągnąć nowych klientów, proponując szeroką ochronę ubezpieczeniową.

W ap7 Kraków posiadamy rozbudowaną ofertę ubezpieczeniową, obejmującą m.in. ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenie domu, ubezpieczenie mieszkania, ubezpieczenie komunikacyjne, a nawet polisy na życie.

Współpracujemy m.in. z PZU, Ergo Hestia, Generali, Warta, HDI, Allianz, InterRisk, Uniqa, Compensa i wieloma innymi towarzystwami, starając się stale poszerzać współpracę.

Ubezpieczenia szyte na miarę

Bez względu na to, czy interesuje Cię ubezpieczenie mieszkania, ubezpieczenie domu czy zupełnie inna ochrona, nasza agencja ubezpieczeniowa przygotuje dla Ciebie spersonalizowaną oraz dopasowaną ofertę.

Ubezpieczenia mogą posiadać szerszy bądź węższy zakres ochrony, idealnym rozwiązaniem mogą okazać się pakiety, które często są nieco korzystniejsze od pojedynczych rozwiązań. Za jeden z przykładów należy podać połączenie ubezpieczenia OC z NNW – opcja ta jest niezwykle często wybierana przez posiadaczy pojazdów.

Co ważne, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, definiując najpierw jego potrzeby, dlatego możemy zaproponować najkorzystniejsze rozwiązanie.

ap7 Kraków agencja ubezpieczeniowa – sprawdź, dlaczego warto skorzystać z naszej oferty

  • W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz produktów.
  • Przygotowujemy indywidualne oferty dopasowane do preferencji klienta.
  • Monitorujemy ubezpieczenia naszych klientów, dzięki czemu nie muszą pilnować terminów polis – przed zakończeniem ubezpieczenia skontaktujemy się oraz przedstawimy zindywidualizowaną, wcześniej przygotowaną ofertę.
  • Zajmujemy się posprzedażową obsługą ubezpieczenia, a nasz udział nie kończy się w momencie podpisania umowy ubezpieczeniowej. Pomagamy m.in. zgłosić szkodę, sprzedaż pojazdu, wypowiedzieć umowę ubezpieczenia.
  • Udzielamy informacji dotyczących ubezpieczeń, niezwiązanych bezpośrednio z zawarciem umowy ubezpieczenia.

Dlaczego warto rozważyć zawarcie umowy ubezpieczenia?

Co do zasady wyróżnić można dwa podstawowe rodzaje ubezpieczeń – obowiązkowe oraz dobrowolne. Przykładem ubezpieczenia obligatoryjnego jest ubezpieczenie komunikacyjne OC, natomiast dobrowolne ubezpieczenia to m.in. NNW, ubezpieczenie domu.

Zawarcie umowy ubezpieczenia to uzyskanie realnej ochrony, w przypadku wystąpienia zdarzenia objętego przedmiotem umowy.

Niezaprzeczalnie zawieranych jest coraz więcej umów ubezpieczeniowych. Z pewnością wpływa na to zwiększenie świadomości dotyczącej ubezpieczeń. Poza tym wyróżnić można wiele nieprzewidzianych zdarzeń, w razie wystąpienia których ważne jest posiadanie dodatkowego zabezpieczenia finansowego, a właśnie takim jest wypłata środków z polisy ubezpieczeniowej.

Należy również wskazać, że niektóre banki przed udzieleniem np. kredytu hipotecznego, wymagają zawarcia umowy ubezpieczenia nieruchomości połączonego z przelewem wierzytelności z umowy ubezpieczenia na bank. Jest to pewnego rodzaj zabezpieczenia, poza hipoteką.

Nadal zastanawiasz się nad zawarciem umowy ubezpieczenia? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zachęcamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszymi propozycjami. Ograniczając ilość formalności, umożliwiamy finalizację umowy telefoniczne lub mailowo.