o nas

ap7 to wyjątkowe inwestycje, usytuowane w atrakcyjnej okolicy, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Rynek pierwotny – nowe mieszkania oraz domy na sprzedaż są rozchwytywane przez osoby, które pragną zamieszkać w nieruchomościach, spełniających określone standardy.

Posiadając kilkanaście lat doświadczenia w branży oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Zarówno domy wolnostojące, jak i bliźniaki, mieszkania deweloperskie, które wyróżnia lokalizacja oraz jakość użytych materiałów budowlanych, znajdują się w naszej ofercie.

Niezaprzeczalnie rynek pierwotny ma wiele do zaoferowania, a domy od dewelopera – nowe mieszkania – cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.

Poznaj nasze inwestycje! Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje, skontaktuj się z nami.

Tatrzańska Polana

Widok wprost na Tatry oraz okoliczne pagórki? Kameralna atmosfera, prywatna strefa relaksu, miejsce do biesiadowania z mieszkańcami oraz przyjaciółmi – to krótka charakterystyka Tatrzańskiej Polany.

Inwestycja obejmuje domy na sprzedaż – 6 bliźniaków oraz 3 domy wolnostojące.

Nowe domy składać się będą z parteru oraz użytkowego poddasza, a najniższy poziom można będzie rozplanować zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Domy zostaną wybudowane w stylistyce góralskiej, dzięki czemu wkomponują się w otaczający krajobraz.

Dbając o każdy szczegół inwestycji, przygotowaliśmy również miejsca parkingowe. Teren wokół nieruchomości zostanie ogrodzony.

Wiśniowy Park

Inwestycja znajduje się na terenie Niepołomic. Osiedle jest kameralne, położone w zielonej okolicy, w sąsiedztwie nowych domów.

Dbając o środowisko zdecydowaliśmy się na zainstalowanie powietrznych pomp ciepła, a także indywidualnych stacji ładowania samochodów elektrycznych oraz hybrydowych.

Inwestycja składa się z 7 identycznych domów, różniących wyłącznie powierzchnią działek.

Rynek pierwotny – funkcjonalne inwestycje deweloperskie

Odpowiedzią na zainteresowanie naszych Klientów rynkiem pierwotnym jest realizacja kilku inwestycji.

Mieszkania deweloperskie oraz domy od dewelopera to interesujące oferty nieruchomości na sprzedaż. Inwestycje położone są w atrakcyjnych lokalizacjach, spełniają standardy nowego budownictwa. Natomiast samodzielna budowa domu to duże przedsięwzięcie, wiążące z wieloma obowiązkami i formalności, które należy dopełnić. Już znalezienie działki na sprzedaż w wymarzonej okolicy okazuje się zadaniem trudnym, a kolejne działania m.in. wybór projektu, pozyskanie pozwolenia na budowę to dopiero pierwsze kroki w drodze do rozpoczęcia budowy. Z pewnością jest to jedna z przyczyn, dla których rynek pierwotny oraz domy od dewelopera cieszą się takim zainteresowaniem.

Inwestycje ap7 to:

  • nieruchomości wybudowane z najwyższej jakości materiałów, doprowadzone do stanu deweloperskiego,
  • na życzenie Klienta, za dodatkową opłatą, nieruchomości wykańczane są pod klucz,
  • możliwość zamontowania dodatkowych instalacji w trakcie budowy,
  • możliwość wprowadzenia niewielkich zmian na życzenie Klienta np. wykończenie określonego pomieszczenia według własnych potrzeb, powiększenie jednego pokoju kosztem drugiego (w zależności od wybranej inwestycji),
  • atrakcyjna i dogodna lokalizacja,
  • proekologiczne rozwiązania.

Twoja inwestycja – nasza realizacja

Dla wielu osób własny dom to spełnienie marzeń. Pozwól nam je ziścić! Z przyjemnością pomożemy Ci zrealizować Twoją inwestycję. Współpracujemy z wieloma specjalistami z różnych dziedzin, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe usługi.

Dom to wyjątkowe miejsce, gdzie odpoczywamy po ciężkim dniu pracy, spędzamy czas z rodziną, przyjaciółmi. Dlatego należy zadbać o to, aby nieruchomość spełniała oczekiwania nawet w najdrobniejszym szczególe, pod każdym względem m.in. rozmieszczenia i wielkości pomieszczeń, lokalizacji. W końcu dla każdego z nas funkcjonalność oznacza zupełnie co innego.

Inwestycja w nieruchomość to najlepsza inwestycja w przyszłość. Postaw na najlepszych specjalistów i zdecyduj się na współpracę z nami.

Nasze usługi obejmują wykonanie projektów budowalnych domów jednorodzinnych oraz domów wielorodzinnych, a także projektów wnętrz. Realizujemy plany zagospodarowania działki oraz adaptacje projektów typowych.

W ramach oferowanych usług proponujemy:

  • pośrednictwo w znalezieniu nieruchomości - działki na sprzedaż,
  • doradztwo finansowe, kredytowe oraz inwestycyjne - współpracujemy z wieloma bankami,
  • ubezpieczenia – przygotowujemy oferty dopasowane do indywidualnych potrzeb.

W ap7 świadczymy kompleksowe usługi z zakresu obsługi nieruchomości. Z nami znajdziesz wymarzony dom, mieszkanie lub działkę!