Domy pod Krakowem

Coraz więcej mieszkańców stolicy Małopolski ma dość zgiełku miasta i zamiast ciasnych mieszkań woli przestronne domy z ogrodem pod Krakowem. Jakie są zalety tego rozwiązania? Jak szukać ofert domów koło Krakowa, aby spełnić marzenie o zamieszkaniu z rodziną w jednocześnie dobrze skomunikowanym z centrum i zacisznym miejscu?

Domy pod Krakowem - zalety rozwiązania

Życie w dużej aglomeracji ma swoje plusy i minusy, podobnie jak przeprowadza pod miasto. Dlaczego warto zamieszkać w jednym z domów pod Krakowem? Podejmując tego typu decyzję, możemy odpocząć od miejskiego hałasu, relaksować się wspólnie z bliskimi w przydomowym ogrodzie. Mamy okazję po prostu cieszyć się pięknym krajobrazem. Znika też odwieczny problem z brakiem miejsc parkingowych. Zyskujemy większe poczucie prywatności i mamy lepszy kontakt z naturą, co jest szczególnie ważne w przypadku rodzin z dziećmi. Niezwykły komfort zamieszkania na terenie podmiejskim docenią wszyscy Ci, którzy chcą zwolnić tempo życia, brakuje im przestrzeni i spokoju.

Nie bez znaczenia są też kwestie finansowe - jak wiadomo, na obrzeżach miasta i poza jego granicami cena za m2 nieruchomości jest znacznie niższa. Nierzadko w cenie 50-60 m2 mieszkania w centrum Krakowa możemy kupić energooszczędny dom pod miastem o kilkukrotnie większym metrażu, z garażem/miejscem postojowym i własnym ogródkiem. Jakie są inne korzyści tego rozwiązania? Inwestując dom ulokowany w niewielkiej odległości od miasta, wciąż możemy korzystać z atrakcji, jakie oferuje Kraków.

Domy koło Krakowa z dobrym dojazdem - jak szukać ofert?

Część osób obawia się, że wyprowadzka z miasta do mniejszej miejscowości wiąże się z koniecznością stania w korkach i długiego dojazdu do pracy. Wcale nie musi tak być. Rynek nieruchomości jest na tyle dynamiczny i rozwojowy, że znalezienie domu pod Krakowem w korzystnej lokalizacji wcale nie musi być trudne i czasochłonne. Grunt to dobry research.

Wygodną opcją jest skorzystanie z pomocy pośrednika nieruchomości, który dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy doskonale wie, jak działać, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Klienta. Nasze biuro ap7 zajmuje się kompleksową obsługą nieruchomości od lat. Jesteśmy wyspecjalizowani m.in. w szukaniu idealnych ofert domów za Krakowem (generalnie działamy na południu Polski). Wspieramy Klientów na różnych etapach transakcji:

  • negocjujemy warunki umowy,
  • negocjujemy ceny nieruchomości,
  • pośredniczymy w zawieraniu umów kupna.

Agenci ap7 dokładnie sprawdzają status nieruchomości, oceniają dom z uwzględnieniem różnych parametrów, weryfikują jego stan prawny i finansowy (zapewniamy szeroką pomoc merytoryczną). Nasza praca jest jednocześnie naszą pasją, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z ogromnym zaangażowaniem.

Musimy podkreślić, że dysponujemy aktualną i kompletną bazą ofert pośrednictwa nieruchomości, a stale rosnące grono zadowolonych klientów indywidualnych i biznesowych jest naszą najlepszą wizytówką. Zapraszamy serdecznie do kontaktu wszystkie osoby, które marzą o domku pod miastem.

WYSZUKIWARKA OFERT