Ubezpieczenia majątkowe

Komunikacyjne

Oferujemy zarówno obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC), jak i ubezpieczenia dodatkowe – AC, Assistance i NNW.

OC to gwarancja, pokrycia kosztów przez ubezpieczyciela w przypadku wyrządzenia szkód innym uczestnikom ruchu drogowego. Chronimy mienie, zdrowie i życie poszkodowanych.

Autocasco (AC) zabezpiecza Cię na wypadek uszkodzenia, utraty lub zniszczenia Twojego pojazdu. AC to bezpieczeństwo i spokój, które docenisz w wielu sytuacjach – zaczynając do od drobnych uszkodzeń, a kończąc na szkodzie całkowitej lub kradzieży pojazdu.

Dzięki dodatkowemu pakietowi Assistance będziesz mógł ze spokojem korzystać z komfortu, jaki daje Ci posiadanie auta – bez obaw o awarie lub stłuczki. W każdej sytuacji otoczymy Cię kompleksowym wsparciem i opieką w zakresie pomocy serwisowej, informacyjnej, prawnej i medycznej na miejscu wypadku lub awarii. Docenisz to szczególnie na wyjazdach wakacyjnych i wszędzie tam, gdzie niefortunne zdarzenie może pokrzyżować Twoje plany.

Koniecznie zadbaj o NWW kierowcy i pasażerów. Zapewnij sobie i im wsparcie finansowe w obliczu trwałych następstw nieszczęśliwych wypadków. NWW gwarantuje także wypłatę świadczenia w przypadku śmierci.

Mieszkaniowe

Zabezpiecz to, co jest Ubezpieczenie mieszkaniowe chroni nie tylko Twój dom, ale także Ciebie i Twoją rodzinę. Dbamy o Wasz spokój nawet w najtrudniejszych życiowych sytuacjach.

Ubezpieczenie mieszkania to komfort i poczucie bezpieczeństwa dla Ciebie i Twoich bliskich. Każda rodzina ma inne potrzeby, dlatego oferujemy różne pakiety i warianty, byś mógł wybrać najkorzystniejszy dla siebie. Ubezpiecz swój dom na wypadek zalania, pożaru, kradzieży i innych wydarzeń losowych i ciesz się rodzinnym spokojem.

Osobowe (zawodowe, odpowiedzialność cywilna, NNW)

Zawodowe OC zapewnia wsparcie w przypadku szkód wyrządzonych wskutek działania lub zaniechania podczas wykonywania zawodu.

Kto najczęściej korzysta z ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej? Prawnicy, adwokaci, architekci, doradcy podatkowi – przedstawiciele m.in. tych profesji obowiązkowo muszą zadbać o zawodowe OC. Coraz częściej sięgają po nie także osoby wykonujące inne zawody, by zapewnić sobie bezpieczeństwo i komfort pracy.

OC w życiu prywatnym to ochrona podczas wykonywania codziennych czynności. Zabezpiecz się przed konsekwencjami nieprzewidzianych zdarzeń losowych, wskutek których poszkodowani zażądają zadośćuczynienia.

Wypadek może przytrafić się każdemu. NWW indywidualne nie uchroni Cię przed nim, ale zapewni niezbędną pomoc finansową, dzięki której szybciej wrócisz do życiowej stabilizacji. To gwarancja bezpieczeństwa w każdej nieoczekiwanej sytuacji.

Zdrowotne (leczenie szpitalne, pakiety medyczne)

Bezpieczeństwo dla Ciebie i Twojej rodziny. Polisa zdrowotna zabezpiecza Twoje zdrowie – bez uciążliwych kolejek i wielomiesięcznych (a nawet wieloletnich!) terminów oczekiwania na wizytę.

Zdrowie jest najważniejszym kapitałem, jaki posiadasz. Wybierzemy dla Ciebie ofertę, która zabezpieczy Cię i pozwoli zaoszczędzić czas oraz środki. Wybierz pakiet, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom w zakresie ochrony i dostępnych świadczeń.

Firmowe (mienie, OC działalności) dla małych i średnich przedsiębiorstw, korporacyjne, gwarancje ubezpieczeniowe

Jesteśmy Twoim partnerem w biznesie – dbamy o kompleksową ochronę małych, średnich i dużych firm. Chronimy Twój biznes niezależnie od jego wielkości i skali działania. Zabezpiecz swoją firmę, majątek przedsiębiorstwa oraz pracowników i ich rodziny na wypadek zdarzeń losowych w zależności od specyfiki branży, w której działasz. Oferujemy kompleksowe i elastyczne pakiety dla firm obejmujące nie tylko mienie, ale także odpowiedzialność cywilną oraz inne aspekty związane z prowadzeniem działalności.

Twój majątek i Twoja firma to Twój kapitał – zadbamy abyś mógł zająć się rozwijaniem swojego biznesu, nie martwiąc się o nieszczęśliwe wypadki.

Flotowe

Ubezpieczenie flotowe pozwala na objęcie ochroną wszystkich pojazdów firmowych w ramach jednej umowy. Oferta ta skierowana jest do wszystkich firm, w których posiadaniu znajduje się co najmniej kilka pojazdów. To wygoda i oszczędność dla Twojego biznesu.

W ramach ubezpieczenia flotowego możesz skorzystać z obowiązkowego OC posiadaczy pojazdów lub wybrać indywidualny pakiet, uzupełniony o dodatkowe zabezpieczenia dla Twojej firmy jak np. Autocasco, NNW kierowcy i pasażerów czy Assistance.

Dzięki ubezpieczeniu flotowemu zawierasz jedną zbiorczą umowę i płacisz niższe składki! Zabezpiecz pojazdy Twojej firmy wraz z ich wyposażeniem i ciesz się wygodą, jaką daje takie rozwiązanie.

Podróżne

Podróże to piękne wspomnienia i przygody – w pełni czerp z nich to, co najlepsze. Ubezpieczenie podróżne to Twoja gwarancja udanego urlopu. Zabezpiecz się na wypadek kradzieży, wypadku, utraty zdrowia i chorób tropikalnych, byś w pełni mógł skupić się na tym, co najważniejsze – kolekcjonowaniu niezwykłych chwil.

Podróżuj bezpiecznie po kraju i za granicą – ubezpieczenie podróżne to szereg możliwości, w tym zwrot kosztów leczenia, powrotu do kraju i pomoc w wielu sytuacjach, które mogą spotkać Cię w trakcie wyjazdu takich jak np. kradzież bagażu czy opóźnienie lotu. Czuj się bezpiecznie nawet w najdalszych zakątkach świata!

Rolne

Doskonale znamy i rozumiemy potrzeby rolników. Chronimy Twój majątek – gospodarstwo i osoby, które w nim pracują. Zabezpiecz swoją przyszłość i poznaj naszą ofertę ubezpieczeń obowiązkowych i dobrowolnych.

Ochronimy Twoje budynki przed działaniem żywiołów, zabezpieczymy sprzęt rolniczy, i wyposażenie gospodarstwa, ziemiopłody oraz zwierzęta. Nasze pakiety zabezpieczą Twoje gospodarstwo i pracowników od typowych dla branży rolnej wypadków i ryzyka.

Umożliwiamy dowolne połączenie pakietów obowiązkowych i dobrowolnych, byś mógł wybrać ofertę idealną dla Ciebie.