Agencja nieruchomości ap7 oferuje Państwu atrakcyjne, dogodnie zlokalizowane działki na wynajem na terenie Krakowa oraz najbliższej mu okolicy w województwie małopolskim.

Na naszą ofertę składają się starannie wyselekcjonowane działki:

  • inwestycyjne,
  • usługowe,
  • rolne.

Do Państwa dyspozycji oddajemy funkcjonalną wyszukiwarkę, która pozwala na szybką nawigację między ofertami i dobór działki w zależności od jej przeznaczenia, lokalizacji, wielkości oraz jednostkowej ceny za 1 metr kwadratowy.

W katalogu naszej agencji dominują działki na wynajem w Krakowie, Bochni, Olkuszu, Iwanowicach, a w także Wieliczce, Kluczach, Michałowicach i Zabierzowie.

Działki do zabudowy pod budynki biurowe i magazynowe [Kraków]

Do Państwa dyspozycji oddajemy przede wszystkim działki inwestycyjne i usługowe do zabudowy na budynki biurowe, magazyny, komisy samochodowe oraz punkty ogrodnicze. Każda nieruchomość, która trafiła do naszej oferty została starannie opisana i udokumentowana fotograficznie przez jednego z opiekunów ap7.

W szczegółach znajdą Państwo informacje na temat kształtu (oraz ukształtowania terenu) i sposobu zagospodarowania działki, przyłącza mediów, otoczenia, systemu kanalizacyjnego, stanu prawnego oraz wysokości kaucji zabezpieczającej dla wydzierżawiającego.

Zachęcamy Państwa do oględzin działek na miejscu oraz bezpośredniego kontaktu z opiekunami. Nasz zespół chętnie odpowie na pytania i pomoże dobrać ofertę na miarę Państwa indywidualnych oczekiwań.