Aktualna oferta hal na wynajem w Krakowie, Skawinie, Czyżynach oraz innych okolicznych miejscowościach na terenie województwa małopolskiego. Nowoczesne obiekty magazynowe o uniwersalnym przeznaczeniu i łącznej powierzchni od kilkuset do nawet kilku tys. metrów kwadratowych.

Zachęcamy do skorzystania z naszej wewnętrznej wyszukiwarki nieruchomości, za pośrednictwem której mogą Państwo określić maksymalną wysokość czynszu, preferowaną lokalizację w Krakowie, powierzchnię, a także rok budowy i rodzaj przeznaczenia obiektu.

Co wchodzi do oferty hal na wynajem agencji ap7?

Wszystkie hale na wynajem, jakie wchodzą do naszej aktualnej oferty są starannie wyselekcjonowanymi obiektami użytkowymi o atrakcyjnych lokalizacjach i adekwatnej do wyceny standardzie.

W portfolio agencji ap7.pl znajdą Państwo m.in. duże hale magazynowe o powierzchniach od 1000 do 10.000 metrów kwadratowych z lokalami użytkowymi, a także mniejsze nieruchomości zlokalizowane w głównych centrach logistycznych Krakowa i całego województwa małopolskiego (przede wszystkim okolice Modlniczki pod Krakowem, okolice Międzynarodowego Portu Lotniczego Karków-Balice itd.).

Kontakt do naszych agentów

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci przedstawienia indywidualnej oferty krakowskich hal na wynajem – prosimy o bezpośredni kontakt z naszymi agentami (adresy e-mail oraz numery telefonów są wyszczególnione w szczegółach każdego ogłoszenia).